Zostań koordynatorem

Zostań koordynatorem „Wielkiej Ligi Czytelników”. Organizuj razem z nami ogólnopolski konkurs czytelniczy dla dzieci i młodzieży.


Komitet organizacyjny IV Ogólnopolskiego Konkursu „Wielka Liga Czytelników” poszukuje chętnych do podjęcia współpracy na stanowiskach: koordynator wojewódzki i koordynator powiatowy.

Zachęcamy biblioteki wojewódzkie, miejskie, pedagogiczne, a także ośrodki szkolenia nauczyciel oraz szkoły do wzięcia udziału w największych zawodach czytelniczych w Polsce.

W tym roku, już po raz czwarty organizujemy Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników”, którego celem jest promocja czytelnictwa wśród najmłodszych i ich rodzin. Naszym marzeniem jest, aby jak największa liczba młodych czytelników wzięła udział w tej przygodzie z książkami. Aby tak się stało potrzebna jest nam Wasza pomoc.

Konkurs ma charakter etapowy, dlatego stanowisko koordynatora jest dla nas tak ważne. Zadaniem koordynatora jest nadzorowanie przebiegu konkursu na etapie szkolnym, a także organizacja finałów: powiatowego lub wojewódzkiego.

Lata doświadczeń sprawiły, że wypracowaliśmy sprawny system organizacji tego ogromnego przedsięwzięcia i z wielką przyjemnością udzielimy wszelkich potrzebnych informacji oraz przekażemy niezbędne materiały, wszystkim chętnym !

Aktualnie poszukujemy koordynatorów w województwach: świętokrzyskie, opolskie, warmińsko-mazurskie.

Natomiast jeśli chcesz zostać koordynatorem powiatowym sprawdź, czy na naszej liście znajduje się kontakt do koordynatora z Twojego województwa. Jeżeli tak, on udzieli Ci wszystkich informacji o konkursie.